ماشین لباسشویی ال جی V5 نقره 9 کیلو 1400 دور F4V5VYP2T

LG Washing Machine 9KG Silver AI DD Steam F4V5VYP2T

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
F4V5VYP2T
رنگ
سیلور
ظرفیت
9کیلوگرم
تعداد برنامه
14 برنامه
قابلیت بخارشور
نقد و بررسی محصول

لباسشویی نقره ال جی V5

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور نقره V5  قابلیت اتصال به اینترنت را دارد که از فناوری SMART THINQ  بهره میبرد و همچنین این اتصال از طریق برنامه WIFI  امکان پذیر میباشد که در لباسشویی ال جی V5  تعبیه شده است و میتواند خدمات انلاین را در موبایلتان بدهد و همچنین خدمات دیگری را میتوانید داشته باشید . ماشین لباسشویی ال جی V5  نقره با قابلیت اتصال به موبایل هوشمند میتواند خدمات را به صورتی بروز بدهد به شیوه ای که برنامه های شستوشو نیاز به بروزرسانی داشته باشد را بروز میکند تا برنامه ها در فرایندی بروز همیشه تمیزی و شستن لباسها را به انجام برساند . موبایلتان را میتوانید به ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو نقره V5  اتصال دهید که تنظمیات برنامه ها را میتوانید داشته باشید و همچنین در خارج از خانه میتوانید بعد از بارگیری استارت را بزنید و در مراحل شستوشو با خبر باشید . خدمات اینترنتی میتواند لباسشویی را به تلویزیون هوشمند نیز اتصال دهد تا در مدیریت خانه هوشمند و اشپزخانه هوشمند را داشته باشید و بتوانید خدمات را در لباسشویی بدهید که لباس ها را به صورتی کامل تمیز نماید . اتصال به تلویزیون یک پارچه می تواند لباسشویی را در کنار لوازم خانگی هوشمند خانه اتان بگذارد تا در یک دستگاه کنترل کامل را در تلویزیون داشته باشید . خرید اسان در فروشگاه اینترنتی ساوان کالا این لباسشویی هوشمند را در اختیار میگذارد که در کمترین زمان میتوانید لباسشویی را تحویل بگیرید و هزینه را درب منزل پرداخت نمایید . برنامه هوشمند تشخیص جنس لباس و وزن لباس توسط  AI DD  مدیریت میشود و میتواند از جنس لباس محافظت کند و همچنین وزن را تشخیص میدهد تا بتواند خدمات را به صورتی مدرن بدهد و لباس را تمیز نماید که عاری از لک باشد . 

خرید لباسشویی مارک الجی 9 کیلو مدل V5 رنگ نقره

 

صفحه نمایش LED  

ماشین لباسشویی ال جی  9 کیلو نقره 1400 دور V5  دارای صفحه نمایش تمام لمس میباشد که از نورپردازی LED  بهره میبرد و میتواند خدمات کنترل لباسشویی را در اختیار بگذارد . صفحه نمایش LED  تمام لمس برنامه ها را در نمایش میگذارد و میتوانید طبق نیازتان تنظیمات را بدهید و همچنین کارایی را در سطحی مدرن در اختیار میگذارد و در این میان نیز گوی گردان وجود دارد که همه برنامه ها را در دور خود دارد  و میتواند با گرداندن این دکمه برنامه را بدهید و در تنظیم قرار دهید که استارت را میزنید و میتوانید از مراحل طی شده با خبر باشید و در کنار این صفحه نمایش لمسی led  اتصال به موبایل هوشمندتان میتوانید خدمات را دریافت نمایید . که تنظیمات را در اختیار میگذارد . دکمه روشن شدن و دکه نگه داشتن pause-play  تعبیه شده است که با لمس کار میکند و در زیر این دکمه ها بورد هوشمند وجود دارد و میتواند خدمات را در برترین کیفیت بدهد . 

لباسشویی لمسی مارک الجی 9 کیلو بخارشور مدل V5

 

 

مینی واش 

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو نقره 1400 دور v5  دارای فناوری twin wash  میباشد که در صرف وقت شما که زمان کمی دارید میتواند صرفه جویی در وقت و در مصرف انرژی را برایتان بدهد که به دستگاه لباسشویی اتصال داده میشود و تا 3 کیلو میتوانید بارگیری را داشته باشید که استارت را میزند و در 20 دقیقه لباس تمیز را در اختیار میگذارد . دستگاه مینی واش در زیر لباسشویی ال جی 9 کیلو نقره v5  نصب میگردد که در دکوراسیون نیز میتواند بسیار زیبا و مدرن باشد که در خانه های شما قرار میگیرد . 

خرید لباسشویی مارک الجی 9 کیلو نقره مدل V5

 

موتور اینورتر 

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو نقره 1400 دور V5  دارای موتور اینورتر خطی میباشد که در تولید صدای کم و لرزش کم عمل میکند و میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت بدهد که در هر زمان و هر تایم و یا دارای مهمان هستید استارت را بزنید که ارام و بدون صدا در سایلنت میتواند برنامه ها را پردازش کند . موتور اینورتر خطی از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است که این قطعات کم مکانیکی در کارایی لرزش کمی را تولید مینماید و همچنین قطعات کم نیز اسطکاک کمی را ایجاد میکند که در طول عمر موتور تا 10 سال میتوانید خدمات را دریافت نمایید که دارای ضمانت شرکتی ال جی میباشد و میتواند کارایی را بدهد . بدون لرزش و بدون اسطهلاک عمل میکند که اسطکاک کمتری را دارا میباشد . نرم استارت را میزند و نرم خاموش میگردد . 

خرید لباسشویی موتور اینورتر مارک الجی 9 کیلو V5

 

برنامه هوشمند AI DD 

 ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو نقره 1400 دور V5  دارای برنامه هوشمند AI DD  میباشد که میتواند خدمات را به شیوه ای مدرن بدهد و این خدمات کارایی شستن لباس میباشد که لباس را عاری از میکروب و باکتری و مواد الرژن زا میدهد تا لباسی تمیز را داشته باشید . لک ها از شوره حیوانات و گردها و ذرات کک  و مک در محیط و باکتری و مواد الرژن زا که در روغن های صنعتی و هر کثیفی دیگری که لباس را کدر  کند تولید میشود و در برنامه شستوشوی AIDD  که در لباسشویی تعبیه شده است میتواند به صورت کامل حذف گردد و این مواد الرژن زا از طریق لوله خروجی دفع میشود و در فیلترینگ نیز موادرسوب زا گرفته میشود که مانع از برگشتن به داخل دیگ میگردد . تا 18 درصد میزان لک را بیشتر از بین میبرد و در نگه داری بیشتر لباسها عمل میکند که از هر جنس لباس پارچه و . . . محافظت میکند . 

محصولات مشابه

لباسشویی9کیلو V9 رنگ دودی
لباسشویی الجی 10.5کیلو سفید
خرید لباسشویی رنگ نقره 9 کیلو الجی V5

 

درب شیشه ای 

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو نقره 1400 دور V5  دارای درب شیشه ای میباشد که در تمیزی کامل میتواند همیشه در دید شما قرار بگیرد . در داخل دیگ استیلی بسیار تمیزی دارید که بعد از شیشه دیگ در دید دارید و میتوانید شاهد باشید که همیشه تمیز و یک دست و تازه و نو در اختیار دارید . این تمیزی در بازده کاری انجام میشود زیرا مایعات و مواد شوینده از دیگ خارج میشود و در ته قرار میگیرد و در استفاد از لباسشویی ال جی V5  هیچ ضرات میکروب و باکتری نمیماند و در دوران1400 دور بر دقیقه هر باکتری از بین میرود و در نتیجه درب شیشه ای و دیگ همیشه تمیز میماند . 

 

ماشین لباسشویی ال جی بهنرین

 

بخار شوردار 

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو نقره 1400 دور V5  دارای فناوری هوشمند بخار شور میباشد که میتواند خدمات لباس را برای از بین بردن لک بدهد . لباسها در معرض بخار قرار میگیرد که به لک نفوذ میکند و بافت لباس را شل میکند تا هر لک را از هم بپاشد . سیستم بخار به شیوه ای کار میکند که اب گیری را انجام میدهد و میجوشاند که تا 60 درجه سانتیگراد برسد و به همراه مایع شوینده لباسها قاطی میشود که بخار حاوی مواد شوینده را تولید مینماید و به الیاف لباس نفوذ میکند که در نتیجه لک را از هم میپاشد و در تمیزی کامل لباس را عاری از لک تحویل میدهد . جنس لباس مهم نمیباشد زیرا این فناوری به صورتی هوشمند اجرا میگردد که از لباس محافظت کامل میکند . 

لباسشویی بخار شور دار مارک الجی 9 کیلو نقره مدل V5

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
F4V5VYP2T
رنگ
سیلور
ظرفیت
9کیلوگرم
دورموتور
1400 RPM
ضمانت 10سال
ویژگی شستشو
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد اپشن
8
فقط شستشو
شستشو خودکار
شستشوی سریع
لباس ورزشی
سنسور کف
سنسور کف زدایی
قابلیت بخارشور
6 Motion DD
Intello DD
شست و شو با اب سرد
دما شست و شو
سرد تا 90 درجه
شستشوی سریع
تمیز کردن خودکار
اضافه کردن لباس
محافظت رنگ
ضدچروک
ضد الرژی
ضد آلرژی لباس کودک
ویژگی موتور
نوع موتور
کیربکس مستقیم
موتور گیربکسی
سایلنت
Inverter DD Motor
رده مصرف انرژی
+++A
موتور اینورتر
Wifi
تشخیص هوشمند
تشخیص وزن لباس
اتصال به موبایل
عیب یابی
قفل کودک
زنگ هشدار
دانلود برنامه
مشخصات بدنه
بارگیری
از جلو
باز شدن درب
به چپ
جنس درب
شیشه ای سکوریت
صفحه نمایش
صفحه لمسی
ولوم چرخشی
ضدزنگ
ورودی آب
سرد
ابعاد
(ارتفاع850) (عرض600) (عمق620)
وزن
70 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL