ماشین ظرفشویی 425 ال جی نقره ای 14 نفره 3 طبقه DFB425FP

LG QuadWash Steam Dishwasher 14 Place Settings Inverter ThinQ DFB425FP

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
DFB425FP
رنگ
نقره ای
ظرفیت
14نفره
اینورتر
نقد و بررسی محصول

ظرفشویی 425 ال جی بخار شور دار نقره ای

ماشین ظیفشویی ال جی 425 بخار شوردار 14 نفره دارای فناوری مدرن میباشد که هر لک سخت را به صورت کامل از بین میبرد . ای فناوری TRUE STEAM به شیوه ای کار میکند که اب جوشانده میشود و در بخار به محیط ظرفشویی تزریق میگردد تا بتواند به لک های سخت نفوذ کند که این لک سخت شامل غذای سوخته بر روی قابلمه نیز میباشد و یا چربی غذایی بر ظروف که از دیشب نشسته اید را به صورت کامل حذف می نماید . این فناوری در لباسشویی ال جی 425 نقره 14 نفره تعبیه شده است تا به هر لک نفوذ کند و لک را از هم بپاشد و همچنین در پایان نیز ظروفی بدون حباب اب را تحویل میگیرد . فناوری TRUE STEAM  بخار در داخل باکس ظرف شویی به هر تکه از بارگیری می رسد و لک را از بین میبرد و این لک شل میگردد که با مایع ظرفشویی خیلی سریع لک از بین میبرد که چرخه شستن ظروف را کاهش میدهد یعنی مدت زمان کمتری را نیاز دارد تا چرخه شستن را به پایان برساند و همچنین این فناوری در تحویل ظروف نیز میزان  درصد لکه اب را در ظروف حذف مینماید که با یک دستمال اسان میتوانید ظروف را تمیز نمایید . 

خرید ظرفشویی 425 الجی رنگ سیلور 14 نفره

 

چرخه شستوشوی برنامه توربو 

ماشین ظرفشویی الجی 425 نقره 14 نفره دارای برنامه هوشمند TURBO WASH  میباشد که این برنامه میتواند در جت تزریق اب سریع تر عمل کند تا لک را بسیار سریع از بین ببرد . توربو واش زمان کمتری را صرف شستن میکند زیرا برنامه ها را سریع به اجرا میگذارد و همچنین از مصرف اب و برق جلوگیری میکند تا بهینه شده عمل کند . این فناوری در کمتر از یک ساعت میتواند چرخه شستن را به پایان برساند که هر لک سخت را به صورت کامل از هم میپاشد و در کنار فناوری STEAM  نیز میتواند هر لک سخت را از بین ببرد . در پایان برنامه چرخه شستن ظرفشویی الجی 425 نقره 14 نفره درب به صورت خودکار باز میشود که در 10 سانت بازمیگردد و همچنین رطوبت داخلی را از وان داخلی بیرون میزند و گرمی ناشی از بخار نیز دفع میشود که در نتیجه ظروف را میتوانید بردارید و در یک دستمال نرم در جایگاه بگذارید تا اماده استفاده باشد . خشک کردن را نیز انجام میدهد که در معرض شستن خیس میشود و شما ظرف های تمیز را دریافت میکنید که خشک هستند . 

ظرفشویی توربو دار مارک الجی 425 رنگ سیلور

 

بازوی تزریق اب ظرفشویی ال جی

ماشین ظرف شویی ال جی  425 نقره 14 نفره دارای فناوری QUAD WASH  میباشد که از 4 بازوی تزریق اب بهره میبرد تا بتواند خدمات را به شیوه ای بدهد یعنی اب را به هر ظرفی برساند و تمیزی کامل ظروف را بدهد . 4 بازو برای تزریق اب بسیار بالا میباشد که در بارگیری و فضای داخلی میتواند خدمات را بدهد که هر ظرف بدون لک را تحویل میدهد . در هنگام خیساندن این چهار باز عمل میکند و همچنین در هنگام اب کش کردن با چهار طرف ظروف را عاری از مواد شوینده میکند که کارایی پند بعدی تزریق اب را به محیط وان داخلی میدهد تا هیچ ظرفی را با لک دریافت ننمایید . بازوهای اسپری اب که در چهار جهت میباشد از MULTI MOTION  برای اسپری کردن اب و خیساندن استفاده میکند و از جت فشار قوی برای تزریق اب به کف مواد شوینده برای پاک کردن و فناوری QUAD WASH عملکرد قوی تر و بالاتری را در بازوهای 4 گانه میدهد تا ظروف را در تمیزی تحویل دهد . 

ظرفشویی 425 نقره 14 نفره 3 طبقه بخارشور دار

 

بارگیری ماشین ظرفشویی 425 ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی 425 نقره 14 نفره دارای 3 طبقه بارگیری میباشد که میتواند ظروف را به صورت کامل در خود بگیرد و در چرخه شستن یک ساعته تمیز تحویل نماید . بارگیری در 3 طبقه انجام میپذیرد و طبقه زیرین قابل انعطاف میباشد که به میزان 5 سانتیمتر میتواند جابجا شود و جا برای قابلمه و ظرف بزرگ تر از بشقاب بدهد تا تمیزی را برایتان انجام دهد و بدون شستن شما با دست بتوانید ظر تمیز را تحویل بگیرید . بارگیری در طبق بالایی برای ظروف ریز میباشد و هر قاشق و چنگال و کارد و . .. میتوانید بارگیری نمایید که در 14 نفره خدمات را میدهد . بارگیری اسان و بستن درب اسان میتواند برایتان خدمات را به شیوه ای مدرن بدهد . البته میتوانید به خواست خودتان بارگیری را انجام دهید و ماهیتابه را در قفسه الایی بارگیری نمایید و قابلمه در زیرین و یا بالعکس . قفسه هاانعطاف پذیر میباشند و میتوانید هر بارگیری را در هر اندازه ای داشته باشید تا نهایت استفاده را در اشپزخانه برایتان بدهد . 

425 الجی رنگ سیلور 14 نفره 3 طبقه اسانسور دار

 

موتور اینورتر ماشین ظرفشویی 

ماشین لباسشویی ال جی 14 نفره نقره ای 425 دارای موتوری بی صدا و بدون لرزش میباشد که در دوران بالا نیز کمترین مزاحمت را برایتان ایجاد میکند که در خواب کودک نیز هیچ مزاحمتی را درست نمیکند در نتیجه بدون صدا و لرزش خدمات را در اشپزخانه شما انجام میدهد و با هر بار استفاده دبار اماده میباشد تا بارگیری را انجام دهید . موتور اینورتر خطی اننرژی را به صورت مشستقیم انتقال میدهد تا بتواند خدمات را در کمترین زمان به انجام برساند و در مصرف انرژی بسیار خووب و بهینه شده عمل میکند . موتور اینورتر خطی از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است که قطعات کم اسطکاک موتور را پایین میاورد و همچنین اسطهلاک را در حدی قرار میدهد که بدون خرابی برایتان کار میکند و همچنین در لرزش نیز چون قطعات کمی کار میکنند لرزشی ندارید و در سایلنت نیز عمل میکند که نویز صدا را در حداکثر 44 db  دسی بل تولید مینماید و از درجه مصرف برق A+++  بهره میبرد تا کمترین میزان مصرف انرژی را داشته باشد . 

ظرفشویی اینورتر الجی 425 سیلور 14 بخارشور

 

اتصال به موبایل هوشمند ظرفشویی ال جی مدل 425

ماشین ظرف شویی ال جی 425 نقره ای 14 نفره دارای فناوری هوشمند WIFI  میباشد که میتواند به موبایل هوشمندتان از راه WIFI  اتصال برقرار کند تا بتوانید هر کارایی و برنامه چرخه شستن را در موباییلتان داشته باشید و دور از خانه استارت را بزنید . اتصال به موبایل هوشمند کارایی را میدهد که دور از خانه هستید و یادتان رفته تا استارت را بزنید و سریع موبایلتان دراورده تا در برنامه هوشمند SMART THING LG  کارایی ظرف شویی 425 را در اختیار داشته باشید و استارت را بزنید که در پایان چرخه شستن نیز درب به اندازه 10 سانت باز میشود و اگر دیر به خانه برگردید استرس ظرف کثیف را ندارید و یا اینکه در فضای بسته نمیماند  و این خود کمک به شما میباشد که اسان میتوانید استارت را بزنید و برداشت ظروف را در زمان دیرتری میتوانید داشته باشید . صفحه ای LED  زمان باقی مانده را در اختیار میگذارد و شما را از برنامه های سپری شده با خبر میسازد .

ظرفشویی متصل به گوشی مدل 425 رنگ سیلور

ویژگی های فنی
مشخصات فنی
سازنده
ال جی
مدل
DFB425FP
رنگ
نقره ای
ظرفیت
14نفره
تعداد طبقه
3طبقه
مشخصات شستشو
تعداد برنامه
10 برنامه
تعداد آپشن
8 آپشن
خشک کن
بخار شور
شستشوی سریع
شستشو با تاخیر
تشخیص میزان کثیفی ظروف
اسپری آب
شستشوی ظروف بزرگ
شستشو با نصف ظرفیت
حفاظت ظرف شیشه ای
مصرف انرژی
رده مصرف انرژی
++A
مصرف آب
9.6 لیتر
موتور
Inverter Direct Drive
اینورتر
میزان صدا
44 دسیبل
برنامه شستشو
Refrish
Turbo
Delicate
Eco
Intensive
Rinse
AUTO
Donload Cycle
Express
Machine Clean
سیستم اسمارت
هوشمند
Wifi
اتصال به موبایل
پشتیبانی از IOT
عیب یابی
™SmartThinQ
کنترل از طریق موبایل
قفل کودک
زنگ هشدار
مشخصات بدنه
تنظیم ارتفاع سبد
رنگ سبد
آبی
سبد قاشق چنگال
بارگیری آسان
شستشوی نیم ظرفیت
جلوگیری از نشت
جنس بدنه
استیل ضدزنگ
تکنولوژی
کره
مونتاژ
کره
ابعاد
(ارتفاع850) (عرض600) (عمق600)
وزن
48 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL