ماشین ظرفشویی رنگ دودی ال جی 325 دکمه مخفی 14 نفره DFB325HB

LG QuadWash 325 Steam Dishwasher 14 Place Settings EasyRack Inverter Direct Drive ThinQ DFB325HB

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۹/۷۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
DFB325HB
رنگ
دودی
ظرفیت
14نفره
اینورتر
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی 325 ال جی رنگ دودی 

ماشین ظرفشویی ال جی 325 دودی 14 نفره دارای فناوری های متعدد میباشد که یک چرخه شستن ظروف را به صورت کامل به انجام میرساند . توربو واش و بخارشور ای جمله این برنامه ها هستند که به توضیح میپردازیم .توربو واش TURBO WASH  برنامه شستن خیلی سریع ظروف میباشد که اب را در تزریق سریع میدهد تا هر لک سخت را از بین ببرد و همچنین این فناوری در مدت زمان کمتر از یک ساعت چرخه کامل شستن را به اتمام میرساند تا در مصرف اب و مصرف برق بهینه سازی انجام شود و در کل کم مصرف عملیات تمیزی ظروف را انجام دهد . توربو واش در ظرفشویی ال جی دودی 14 نفره 325 به شیوه ای مدرن عمل میکند که بازوها تزریق اب را به شیوه ای چند حرکتی انجام میدهد تا در هر زاویه ای اب و مواد شوینده به ظروف برسد . MULTI MOTION  در لباسشویی ال جی 325 تعبیه شده است که اب را به صورت اسپری میدهد و ظروف را خیس می کند . وجود فیلتر نیز مانع از رفتن چربی و خورده غذا به درون لوله های تخلیه می شود.

خرید - ظرفشویی 325 الجی رنگ دودی سه طبه

 

سیستم بخار شور 

ماشین ظرفشویی ال جی 325 دودی 14 نفره دارای سیستم TRUE STEAM  میباشد . این فناوری به شیوه ای کار میکند که اب را تا دمای معینی میجوشاند و در جوشاندن نیز توسط بازوهای تزریق اب این بخار در سطح وان و باکس داخلی ماشین ظرفشویی پخش میشود تا هر لک را نفوذ دهد و لک نرم شود همچنین لک را تا حد 90 درصد نرم میکند و از بین میبرد تا با مواد شوینده این لک اسان تر حذف گردد . بخار شور که در باکس داخلی تزریق میشود به هر قسمت و هر طرف ظروف میرسد تا لک را از بین ببرد و یک فرایند مدرن می باشد تا تمیزی برتری را خلق نماید . سیستم بخار شور لک را به میزان قابل توجهی در اتمام مراحل شستوشو از بین میبرد به شیوه ای که تا 30 درصد حباب اب کمتری بر روی ظروف باقی میماند و با یک دستمال ساده میتوانید ظروف را تمیز در خدمت داشته باشید . 

خرید - ظرفشویی بخارشور دار مارک الجی مدل 325 دودی

 

بارگیری اسان 

درب را باز میکنید که در زاویه 90 درجه میتواند باز شود تا قفسه زیرین با چرخ های کوچک بر روی درب بیرو بزند و این قفسه قابل انعطاف میباشد به شیوه ای که میتوانید در اندازه مختلف بارگیری را انجام دهید و همچنین در قفسه های بالایی نیز انعطاف را دارید که در  طبقه میتوانید بارگیری داشته باشید . ماشین لباسشویی ال جی  دودی  نفره بسیار با کارایی اسان در خدمت میباشد که در قفسه بندی زاویه بارگیری باز را در خدمت ارایه میدهد تا اسان تر بارگیری را داشته باشید و بدون محدودیت میتوانید قابلمه و ماهیتابه را بارگیری نمایید که دارای سایز بزرگی میباشد و همجچنین به دلیل انعطاف پذیری قفسه ها ظروف بزرگ و ریز را در خود جای میدهد . قفسه بالایی به صورت سینی میباشد که قاشق و چنگال و کارد و فنجان و هر ظرفی را در خود جای میدهد تا میزان 14 نفر سرویس دهی شستن را به صورت کامل بدهد .

 

محصول مشابه

ماشین ظرفشویی 425 نقره ال جی

خرید -ظرفشویی سه طبقه اسانسور دار مدل 325 دودی

 

موتور اینورتر 

ماشین لباسشویی ال جی 325 دودی 14 نفره دارای موتوری بی صدا میباشد که مدل اینورتر خطی نام دارد . این موتور دارای کارایی بسیار بالا میباشد که بدون صدا و  بدون لرزش عمل میکند و دارای 10 سال گارانتی شرکتی میباشد و تا بیش از یک دهه خدمات را به صورت کامل انجام می دهد . موتور اینورتر خطی به صورتی عمل میکند که دارای طراحی بسیار کم از نظر قطعات میباشد و بسیار ساده ساخت شده است که هوشمندانه کارایی را میدهد و تامین انرژی را در باکس ظرفشویی می دهد . موتور اینورتر خطی اسطکاک کم و لرزش کم و تولید صدای بسیار کمی را دارد که میتوانید بدون محدودیت در هز زمانی استفاده را داشته باشید . موتور اینورتر خطی به دلیل قطعات کم لرزش کمتر و اسطکاک کمتر و اسطهلاک بسیار کمتری را تجربه میکند که طول عمر را بسیار بالا میبرد . 

خرید -ظرفشویی اینورتر مارک الجی مدل 325 رنگ دودی

 

اتصال به موبایل هوشمند 

ماشین ظرف شویی ال جی 325 رنگ دودی 14 نفره قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد . در هر زمان و هر مکانی میتوانید استارت را بزنید به شیوه ای که بارگیری را دارید و در مکان کار و یا در مترو و یا در فروشگاه هستید که در مدت یک ساعت بعد به خانه بر میگردید و یا دیرتر به خانه بر میگردید SMART THINQ LG  برنامه هوشمند میباشد که میتواند اتصال به موبایل هوشمند را انجام دهد و از طریق موبایلتان میتوانید استارت را بزنید و در مرحله پایانی نیز نیاز نیست خانه باشید زیرا درب را به اندازه 10 سانتی باز میکند تا حباب و گرمی و بخار ناشی از شستن خارج شود و ظروف در معرض هوا قرار میگیرد و اماده میباشد تا بارگیری را بردارید . اتصال به موبایل هوشمند بسیار مهم میباشد و از طریق موبایلتان میتوانید تنظیمات را بدهید و هر برنامه را به اجرا بگذارید که در صفحه نمایش LED  میتوانید تایم باقی مانده برای شستن را با خبر باشید و همچنین برنامه های سپری شده را در دید شما قرار میدهد . 

خرید - ظرفشویی متصل به گوشی مارک الجی مدل 325 رنگ دودی

 

طراحی بسیار زیبا 

ماشین لباسشویی ال جی 325 دودی 1400 دور بر دقیقه میتواند از طراحی باریک و مینیمالیستی برخوردار باشد که در محیط اشپزخانه شما قرار میگیرد . در اندازه استاندارد ساخت شده است که ارتفاع 84.5 سانتی و عمق 60 سانتیمتری دارید و همچنین عرض 59.8 با بدنه ضد زنگ ساخت شده است و میتواند عمری مفید را بیش از 1 دهه برایتان بدهد . طراحی بسیار زیبا و باریک و استاندارد با رنگ دودی ظرفشویی ال جی 325 با ظرفیت 14 نفره برترین خدمات را میدهد و میتوانید در اشپزخانه اتان داشته باشید که خدمات مدرن را دارید و این خدمات میتواند به اتصال wifi  باشد که موبایل هوشمند را به ظرفشویی اتصال میدهد تا استارت اسان را داشته باشید . خرید اسان را از فروشگاه اینترنتی ساوان را داشته باشید که در سریع ترین زمان میتواند خدمات را برایتان ارایه دهد .

اندازه ظرفشویی مدل 325 الجی رنگ دودی بخارشور  - خرید

ویژگی های فنی
مشخصات فنی
سازنده
ال جی
مدل
DFB325HB
رنگ
دودی
ظرفیت
14نفره
تعداد طبقه
3طبقه
مشخصات شستشو
تعداد برنامه
10 برنامه
تعداد آپشن
8 آپشن
خشک کن
بخار شور
شستشوی سریع
شستشو با تاخیر
تشخیص میزان کثیفی ظروف
اسپری آب
شستشوی ظروف بزرگ
شستشو با نصف ظرفیت
حفاظت ظرف شیشه ای
مصرف انرژی
رده مصرف انرژی
+++A
مصرف آب
9 لیتر
موتور
Inverter Direct Drive
اینورتر
میزان صدا
41 دسیبل
برنامه شستشو
Refrish
Turbo
Delicate
Eco
Intensive
Rinse
AUTO
Donload Cycle
Express
Machine Clean
سیستم اسمارت
هوشمند
Wifi
اتصال به موبایل
پشتیبانی از IOT
عیب یابی
™SmartThinQ
کنترل از طریق موبایل
قفل کودک
زنگ هشدار
مشخصات بدنه
تنظیم ارتفاع سبد
رنگ سبد
آبی
سبد قاشق چنگال
بارگیری آسان
شستشوی نیم ظرفیت
جلوگیری از نشت
جنس بدنه
استیل ضدزنگ
تکنولوژی
کره
مونتاژ
کره
ابعاد
(ارتفاع850) (عرض600) (عمق600)
وزن
49 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL