کولر گازی کیوفورماتیک موتور T3 گری سرد 12000 هزار مدل Q4'matic-P12C3

Gree Q4matic 12000 Cold T3 Air Conditioner Q4'matic-P12C3

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی گری
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۳/۷۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
توان دستگاه
18000 BTU
گاز مصرفی
R410a
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 12 هزار کیوفورماتیک گری (Q4matic)

کولرگازی 12000 گری کیوفورماتیک Q4'matic-P12C3 تهویه مطبوع را در زمینه تولید هوای سرد انجام میدهد که از موتور روتوری T3  بهره میبرد . کولرگازی گری 12000کیوفورماتیک در محیط بسته بیش از 20 متر میتواند خدمات را در زمینه تولید هوای سرد برایتان به انجام برساند . کولرگازی 12000 گری Q4'matic-P12C3 سرد دارای پنلی بسیار زیبا با طراحی ساده میباشد که میتواند خدمات را در زمینه هوای سرد بدهد . پنل دارای فن و تنظیم جهت باد و رایداتور میباشد که میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت برایتان انجام دهد و همچنین دارای فیلتر تصفیه هوا میباشد که هر ذرات ریز و درشت را حذف میکند . بورد الکترونیکی میکروکامپیوتر در پنل وجود دارد که میتواند مدیریت پنل و موتور را برایتان انجام دهد . پنل در نصب میتواند یاری دهنده باشد که دکوراسیون را مدرنیزه میکند و میتواند کاریزما باشد . صفحه نمایش LED  در پنل وجود دارد تا اطلاعات را داشته باشید که تهویه مطبوع در چه درجه ای قرار دارد و خدمات را ارایه میدهد . در مناطق گرم سیر میتوانید این کولرگازی را در برترین زمینه برایتان بدهد که هوا را در رطوبت و سرمایش برایتان میدهد . 

خرید کولر گازی 12 هزار گری کیوفرماتیک

 

 

رادیاتور پنل 

کولرگازی 12000 سرد گری جیفورماتیک Q4'matic-P12C3 در قسمت پنل و موتور دارای رادیاتور میباشد که جنس رادیاتور پنل مس میباشد ولی جنس رادیاتور پنل مسی رنگ نقره ای میباشد که به توضیح میپردازیم . کولرگازی گری 12000 سرد Q4'matic-P12C3 دارای پنلی میباشد که همیشه تمیز خود را نگه میدارد تا در طول عمر بیشتری خدمات را ارایه دهد و مدیریت هوای نفوذی در محیط را انجام میدهد تا میزان سردی را کنترل نماید . رادیاتور پنل از طریق مجرای خروجی که با لوله پلاستیکی مجهز میباشد میتواند عرق و برفک را به صورت مایع از خود دور نماید که این عمل تمیزی رادیاتور را همیشه در تازگی و اماده به کار برایتان میدهد . رادیاتور پنل گاز ورودی از موتور را می گیرد و در برگشت قرار میدهد که تولید هوای سرد را در مدیریت قرار میدهد و طبق تنظیمات میتواند تمام خدمات را در زمینه سردی و تولید سرمایش برایتان بدهد که در رطوبت گیری نیز بسیار هوشمند عمل میکند تا هوای سرد بدون رطوبت نباشد و هوای خشک کامل را نداشته باشید . 

خرید کولر گازی 12 هزار سرد خالی گری

 

فیلتر تصفیه هوا 

کولرگازی 12000 گری سرد Q4'matic-P12C3 دارای فیلتر تصفیه هوا میباشد که در پنل و در قسمت بالایی تعبیه شده است تا هوای تمیز را برایتان در محیط منتشر نماید . فیلتر تصفیه هواوظیفه گرفتن ذرات ریز و درشت را دارد تا محیط را در تمیزی برایتان قرار دهد . هوا از فیلترینگ میگذرد و در فن نیز توزیع میشود و به رادیاتور میخورد که سردی را تولید مینماید و محیط را در تهویه مطبوع برایتان میدهد که هوای با رطوبت کم و سردی بالا را در محیط خواهید داشت . یلتر تصفیه هوا با ورود هوا به پنل از فیلترینگ عبور میکند و ذرات ریز و درشت و باکتری و میکروب ها را می گیرد و مانع از انتشار مواد حساسیت زا و مواد الرژی زا میشود تا محیط را در یک دست داشته باشید که این محیط بسیار تمیز میباشد و هوای تمیز را در اختیار میگذارد . هوا دارای ذرات ریز معلق میباشد که در دوران و کارایی پنل میتواند این ذرات به فیلتر تصفیه هوا بخورد و در محیط حذف گردد . فیلتر تصفیه هوا قابل شسوشو میباشد که اسان میتوانید بردارید و بشورید و دباره جای گذاری نمایید . مواد الرژی زا و مواد الرژن زا را به صورت کامل حذف مینماید و د صورت کم کاری تا 6 ماه میتوانید استفاده را همیشه داشته باشید . 

کولر گازی فیلتر دار گری 12 هزار سرد خالی

 

موتور روتوری 

کولرگازی گری سرد 12000 مدل جیفورماتیک Q4'matic-P12C3 از موتوری روتوری بهره میبرد که این موتور میتواند میزان تولید انرژی برای کارایی در قسمت پنل را میدهد و محیط را در یک دست سرد قرار میدهد و این محیط میتواند متغییر به استفاده شما باشد که در بالای 20 متر میتوانید استفاده را داشته باشید و از کولرگازی 12000 گری بهره ببرید . موتور از گاز فریون R410A  بهره میبرد که این گاز تولید انرژی را در بالاترین کیفیت انتقال میدهد و میزان تولید هوا را در بالاترین کیفیت تولید مینماید . متور روتوری با استارت نرم و در خاموش کردن نیز بسیار نرم خاموش میگردد که در تولید صدای کم همیشه کارایی را برایتان میدهد . در کنار موتور روتوری چیپ قدرتمند الکترونیکی قرار دارد که کارایی موتور را در مدیریت قرار میدهد و همچنین رادیاتور در کنار موتور میباشد که سرد کردن موتور را عهده دار میباشد . 

خرید کولر گازی کم مصرف گری سرد خالی

 

رادیاتور موتور 

کولرگازی گری 12000 سرد Q4'matic-P12C3 از رادیاتور با جنس مس بهره میبرد که میتواند خدمات موتور و کارایی موتور را در تقویت قرار میدهد تا موتور بتواند بالاترین کارایی را همیشه بدهد که این کارایی در مدت زمان بالا میتواند بسیار موثر باشد و کیفیت کارایی موتور در تقویت و همیشه اماده باشد . رادیاتور طلایی از جنس مس ساخته شده است که این رادیاتور درباله ها از روپوشی محافظ بهره میبرد تا در مقابل ذرات خورنده مقاومت بسیاری  را داشته باشد . رادیاتور طلایی در اب و هوای گرم و برای این محیط گرم طراحی شده است که در مقابل بالای 85 درجه سانتیگراد گرمایش مقاوم میباشد و میتواند خدمات را که سرد کردن موتور میباشد را انجام دهد . رادیاتور طلایی همانند یک فیلترینگ نیزعمل میکند که از ورود حشرات به داخل موتور نیز جلوگیری میکند . عاری از رسوب گیری همیشه عمل میکند و در تازیگی کامل میتواند خدمات را در بیش از 2 دهه برایتان ارایه دهد . 

پنل کولر گازی 12 هزار گری سرد خالی

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
مدل
Q4matic-P12C3
سری
Q4MATIC
تکنولوژی
آمریکا
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
18000 BTU
گاز مصرفی
R410a
T3
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
1780
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 57 درجه
درصد خنک کننده
99.3%
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
25 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
10 متر
ابعاد
ابعاد پنل
(965عرض) (319ارتفاع) (215عمق)
وزن پنل
14.2 کیلو
ابعاد موتور
(845عرض) (702ارتفاع) (363عمق)‎
وزن موتور
51 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL