کولر گازی گری کیوفورماتیک سرد 18000 هزار موتور T3 مدل Q4'matic-P18C3

Gree Cold Air Q4matic T3 Conditioner Q4'matic-P18C3

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی گری
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۹/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد
توان دستگاه
18000 BTU
گاز مصرفی
R410a
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی سرد گری 18000  Q4'matic-P18C3 

کولرگازی گری 18000 سرد  Q4'matic-P18C3 کیوفورماتیک در باکسی قوی میتواند برایتان تهویه مطبوع هوا را انجام دهد که در پنل و موتور میتواند این ماموریت خنک کاری را برایتان انجام دهد . موتور و پنل از طریق لوله رفت و برگشت به هم اتصال برقرار میکنند و  میتواند هوای سرد را در محیط بدهد ه در فاصله بیش از 15 متر میتواند نصب را انجام دهید . موتور که در فضای بیرونی قرار دارد در معرض تست استقامت دمای بالای 85 درجه سانتیگراد را تحمل میکند که این موارد میتواند در رادیاتور موتور و چیپ الکترونیکی و لوله ها و هر قطعه دیگری باشد میتواند استقامت کامل را داشته باشد . همچنین فضای تا 40 متر را برایتان پوشش میدهد و در فضای بیشتری نیز استفاده را خواهید داشت . 

خرید کولر گازی 18 هزار سرد گری

 

موتور 18000 گری 

کولرگازی گری 18000 سرد مدل Q4'matic-P18C3 کیوفورماتیک دارای موتوری روتوری میباشد که در مدل T3  خدمات را ارایه میدهد که این مدل در هوای سرد فقط میتواند تهویه مطبوع را انجام دهد که ساختار مکانیکی این را ایجاد میکند . موتور از گاز R410A  بهره میبرد که در گازهای گلخانهی از پرکاربرد ترین ها میباشد و در صورت نشت هیچ ضرری را برای لایه های بالایی کره خانکی ندارد و همچنین غیر اشتعال میباشد . موتور کولرگازی گری سرد مدل Q4'matic-P18C3 در دمای 85 درجه به بالا میتواند استقامت داشته باشد که تولید انرژی لازم برای تهویه مطبوع دمای خنک را ارایه میدهد . موتور T3  در کولرگازی گری 18000 به کار برده شده است تا محیط را در یک ررسته سردی نگه دارد . موتور در تولید صدای بسیار کم میتواند استارت بخورد و در خاموشی نیز ارام خاموش می گردد . محیط 40 متر مربع و بیشتر را میتواند سرد کند که در 24 ساعت شب و روز خدمات را به صورتی دائمی ارایه میدهد بدون اینکه نیاز باشد خاموش کنید و یا استراحتی را به موتور بدهید . 

خرید کولر گازی سرد گری 18 هزار

 

 

رادیاتور موتور 

کولرگازی گری 18000 سرد Q4'matic-P18C3 کیوفورماتیک در کنار موتور رادیاتور طلایی با جنس مس ضد زنگ را دارد که وظیفه سرد کردن موتور را عهده دار میباشد تا در مدت زمان بالا موتور بتواند کارایی مفید را همیشه داشته باشد و خدمات تهویه مطبوع در بالاترین کیفیت و بالاترین سطح  همیشه انجام پذیرد . رادیاتور طلایی با جنس مس در مقابل ذرات گرد و غبار بسیار مقاوم میباشد و به دلیل داشتن لایه حفاظتی و نگه دارنده در مدت زمان بسیار بالایی میتواند خدمات را در موتور بدهد که تا بیش از دو دهه میتوانید استفاده را همیشه ببرید . رادیاتور طلایی عاری از رسوب گیری میباشد و همیشه  سالم و تمیز باقی میماند . در دمای بیش 85 درجه همراه موتور استقامت خود را دارد و میتواند کارایی را بدون وقفه برایتان بدهد . جنس مس انرژی را در مدت زمان بسیار کمی انتقال میدهد و میتواند خدمات را به صورت کلی و تضمین شده ارایه دهد و موتور را همیشه بدون گرم شدن حفاظت میکند .

خرید کولر گازی قیمت مناسب گری سرد 

 

 

پنل کولرگازی گری

کولرگازی گری 18000 سرد Q4'matic-P18C3 کیوفورماتیک دارای پنلی زیبا میباشد که میتوانید در هر قسمت نصب دهید و با توجه به نیاز خود و با توجه به دکوراسیون نیز میتوانید پنل را نصب دهید . پنل دارای صفحه نمایش LED  میباشد که میتواند تصاویر را در اطلاعات برایتان به نمایش بگذارد تا در زمینه خنکی محیط میزان درجه و برنامه را در اختیار داشته باشید . پنل دارای فن میباشد که در 4 مرحله پرتاب هوا را برایتان در محیط میدهد که در سرعت بالا و نرمال و ارام و اهسته میتوانید فن را در تنظیم قرار دهید که در بعد فن نیز تنظیم جهت باد وجود دارد که در جهت دلخواه و 4 مرحله و ترکیبی میتوانید هوای انتشاره را تنظیم نمایید و نهایت استفاده را داشته باشید تا محیط یک دست خنک و سرد را برایتان به ارمغان بیاورد . بورد الکترونیکی کارایی را از طریق ریموت کنترل در اختیار شما قرار میدهد و با دستوراتتان میتوانید برنامه ها را در اجرا بگذارید . پنل دارای فیلترینگ تصفیه هوا نیز میباشد که در پارت بعدی به توضیح میپردازیم .

خرید کولر گازی 18 هزار سرد

 

 

فیلتر تصفیه هوا کولرگازی گری 18000

کولرگازی 18000 گری سرد مدل Q4'matic-P18C3 دارای فیلتر تصفثیه هوا میباشد که میتواند هوای تمیز را همیشه در محیط برایتان به ارمغان بیاورد . فیلتر تصفیه هوا در اولین مرحله عمل میکند و در ورود هوا به پنل همیشه فعال میباشد که در استارت نیز هوا در فیلتر تصفیه هوا عبور میکند و هر باکتری و میکروب را می گیرد . فیلتر تصفیه هوا در عمل ذرات ریز و درشت را می گیرد که این ذرات از باکتریها و میکروب ها و قارچ ها هستند که به طور کامل در محیط حذف می گردند . تمیزی را همیشه دریافت میکنید تا مواد الرژن ز و مواد الرژی زا را در محیط هیچ گاه نداشته باشید و در سلامت کامل از کولرگازی بهره ببرید . فیلتر تصفیه هوا قابل برداشتن میباشد که کیتوانید بشورید و دباره جای گذاری نمایید و بسیته به کارایی و محیط از 2 ماه تا 6 ماه میتوانید استفاده را داشته باشید و دبار تمیز نمایید .فیلتر تصفیه هوا با دوران و گردن هوای محیط کار میکند که ذرات معلق در محیط به دوران میافتد و در معرض این فیلتر تصفیه هوا قرار می گیرد و در نتیجه هر بوی بد و باکتریها را می گیرد و در تمیزی هوای محیط بسیار کاریزما و کارایی میباشد .  

خرید کولر گازی 18 هزار سرد قیمت مناسب گری

 

رادیاتور پنل 

کولرگازی گری 18000 سرد کیوفورماتیک Q4'matic-P18C3 در داخل پنل دارای رادیاتور میباشد که از جنس مس ساخته شده است و در تمیزی کامل همیشه خودرا نگه میدارد . رادیاتور مسی کارایی را بدین شیوه میدهد که در رفت گاز را دریافت میکند و در برگشت نیز گاز را دباره به موتور برمیگرداند که در این عمل رادیاتور رسوب گیری میکند و یا اینکه برفک میکند و یا اینکه عرق میکند را همیشه از خود از طریق لوله خروجی دفع میکند بدین شیوه رادیاتور همیشه تمیز باقی میماند و در کارایی نیزتا بیش از 2 دهه میتواند این خدمات را بدون هر ایرادی انجام بدهدکه در نتیجه تجربیات شرکت گری این امکان همیشه وجود داشته است . 

خرید کولر گازی 18 هزرا سرد گری کیوفورماتیک

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد
مدل
Q4matic-P18C3
سری
Q4matic
تکنولوژی
آمریکا
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
18000 BTU
گاز مصرفی
R410a
T3
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
فیلتر فرابنفش
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
1470
قابلیت خنک کردن در دما
18تا 56 درجه
درصد خنک کننده
99.3%
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-40 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
10 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
10 متر
ابعاد
ابعاد پنل
(965عرض) (319ارتفاع) (215عمق)
وزن پنل
11کیلو
ابعاد موتور
(845عرض) (702ارتفاع) (363عمق‎)
وزن موتور
48.2 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL