کولر گازی گری کیوفور ماتیک سرد خالی 30 هزار Q4'matic-P30C3

Gree Air Conditioner Q4matic Cold T3 Q4'matic-P30C3

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی گری
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۸/۶۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 30000 کیوفورماتیک سرد خالی گری 

کولرگازی گری 30000 هزار سرد Q4'matic-P30C3 از موتور روتوری بهره میبرد تا تولید انرژی سرمباس را در پنل ایجاد نماید . این مدل کولر گاری کیوفورماتیک 30000 در مناطق گرم سیر میتواند خدمات کیفیتی را در زمینه سرمایش بدهد . کولرگازی سرد گری که تهویه میطبوع را در مناطق گرم میدهد میتوان به جنوب کشور سیستان و بلوچستان و مدار خط استوا اشاره نمود که در سال یک فصل را دارا میباشند و در بارش باران هوای شرجی را تجربه میکنند بالاترین کارامد را در فصل گرما به مصرف کنندگان میدهد که در خرید کولرگازی گری 30000 کیوفورماتیک میتوانید به شرکت فروشگاهی اینترنتی ساوان کالا مراجعه نمایید و در تصفیه حساب کلی بعد تحویل کالا پول کامل را پرداخت میکنید . 

خرید کولر گازی مارک گری 30 هزار سرد

موتور روتوری 

کولرگازی گری 30000 سرد Q4'matic-P30C3 از موتور روتوری بهره میبرد که کارایی را در مدیریت چیپست الکترونیکی کامپیوتری مدیریت میکند تا در استارت و خاموشی و همچنین تولید انرژی مورد نیاز برای تهویه مطبوع بالاترین خدمات را بدهد و هیچ خللی را ایجاد ننماید . موتور روتوری از گاز با فرمول فریون R410A  بهره میبرد که در صورت نشت این گاز به بیرون هیچ ضرری را به محیط متحم نمیکند و برای لایه اوزون هیچ اسیبی نمیرساند و همچنین این گاز که در کارایی بسیار زیاد سیستم مبرد استفاده میشود جزو گازهای گلخانه ای میباشد که در درجه مصرف و کیفی  و کارایی از برترین ها میباشد . موتور در بازدهی و کارایی بیش از 24 ساعت میزان میتواند کار کند بدون وقفه و محیط را در کنترل تهویه مطوع هوای سرد  خود داشته باشد . موتور که گرم گردد توسط رادیاتور خنک میشود و در نتیجه استقامت را در بالاترین حد همیشه دارا خواهد بود . موتور در دمای بیش 85 درجه سانتیگراد میتواند دوام بیاورد که مختص هوای گرم طراحی شده است و در خدمت مصرف کنندگان میتواند قرار بگیرد . 

خرید کولر گازی 30 هزار مارک گری سرد خالی

رادیاتور موتور 

کولرگازی گری 30000 سرد مدل Q4'matic-P30C3 کیوفورماتیک از رادیاتور موتوری بهره میبرد که با جنس مس ضد زنگ ساخت شده است و انتقال انرژی را در بالاترین حد امکان پذیر میسازد و همچنین این جنس مس مرغوب برایکنترل دمای موتور بسیار خوب و کاریزما عمل میکند تا کار موتور را بدون وقفه در کنترل داشته باشد و بالاببرید . رادیاتور موتور در هر قسمت و باله ها دارای روکش ضد زنگ میباشد تا در برابر مواد خورنده همچون گرد و غبار و باکتری و قارچ های چسبنده در امان باشد و از طول عمر بیشتری برخوردار باشد . در دمای بیش از 85 درجه که در کنار موتور خدمات را ارایه میدهد از استقامت بسیار بالایی برخوردار است که در طول زمانی 2 دهه و بیشتر میتواند کارایی را بدهد . رادیاتور طلایی همانند یک فیلترینگ نیز عمل میکند که مانع از ورود حشرات به داخل موتور میشود و هوای خنک محیط را می گیرد تا به موتور برسد و خنک کاری را انجام دهد . 

خرید کولر گازی مارک گری 30 هزار سرد

پنل 

کولرگازی گری 30000 هزار دارای پنلی سفید میباشد که در محیط بیش از 70 متر میتواند خدمات تهویه مطبوع در یک دمای سرد را بدهد که این محیط میتواند یک دست باشد تا هورای سرد را همیشه دریافت نماید . پنل دارای فیلتر تصفیه هوای میباشد و در زیر فیلترینگ نیز فن قرار دارد و در قسمت فن رادیاتور پنل عمل میکند تا هوای ورودی را سرد نماید تا هوای گرم را از محیط به طور کلی حذف شود و محیط از دمای خنک و سرد برخوردار باشد و زندگی را در ارامش برایتان هدیه دهد . پنل دارای چیپ میکروکامپیوتر الکترونیکی میباشد که عمل کرد مصرف انرژی و برنامه های پنل و موتور را در کنترل قرار میدهد تا فن و موتور و رادیاتور و هر کاربرد دیگر را در کنترل داشته باشد و میزان نوسانت و میزان اتومات و کلیتی کارایی موتور و پنل را در یک سیستم کولرگازی بدهد . در قسمت فن نیز در 4 مرحله میتواند پرتاب هورا را برایتان انجام دهد و در درجه کیفی هوای تهویه شده میتوانید سرعت را انتخاب نمایید و همچنین در کنار سرعت فن نیز تنظیم جهت باد وجود دارد و میتواند خدمات را در برترین حالت ارایه دهد . تنظیم جهت باد به دلخواه و تنظیم سرعت فن میتواند راحتی در استفاده برایتان داشته باشد و مانع از سردی بیش از حد محیط برایتان میشود . کولرگازی گری 30000 مدل  Q4'matic-P30C3 کیوفورماتیک سرد زیبایی را در دکوراسیون شما میدهد و در هر قسمت از محیط بزرگتان میتوانید نصب را انجام دهید . 

خرید کولر گازی 30 هزار سرد

فیلتر تصفیه هوا 

کولرگازی گری 30000 هزار سرد مدل جیفورماتیک Q4'matic-P30C3 دارای فیلترینگ تصفیه هوا میباشد که هر ذرات ریز و درشت را به صورت کامل می گیرد و مانع از انتشار می گردد . فیلتر تصفیه هوا در قسمت زیر قاب بالایی پنل قرار دارد که هوا در بعد ورود به پنل و در مرحله رسیدن به فن تا انتشار گردد به فیلتر تصفیه هوا برمیخورد و در برخورد با فیلتر تصفیه هوا هر ذرات ریز و درشت و میکروب و باکتریها و قارچ ها مه د هوا معلق میباشند را می گیرد و مانع از ورود به محیط شما میشود تا محیط را پاکیزه و عاری از هر گونه مواد بیماریزا و الرژی زا میکند . هر بوی بد و نامطبوع را به صورت کامل می گیرد و تهویه مطبوع را به صورت کامل برایتان انجام میدهد. فیلتر تصفیه هوا را میتوانید بشورید و دباره جای گذاری کنید که بنا به مصرف شما در تهویه مطبوع هوا میتواند این میزان کارایی متغییر باشد و تا 6 ماه میتواند بدون برداشتن خدمات را ارایه دهد . ذرات در استارت پنل به گردش درمیایند و در حرکت به فیلتر تصفیه هوا میرسد و در تصفیه کامل دباره در محیط انتشار میابد که در نتیجه تمیزترین هوا را برایتان میدهد . 

خرید کولر گازی 30 هزرا سرد خالی گری

رادیاتور پنل 

کولرگازی 30000گری سرد مدل Q4'matic-P30C3 کیوفورماتیک در قسمت پنل دارای رادیاتور میباشد که همیشه دیده اید لوله خروجی اب از پنل بدون مصرف اب وجود دارد و شما نیاز دارید این اب را در محیط مهار کنید تا خیسی به بار نیاورد . پنل از طریق لوله خروجی اب دفع عرق و برفک را انجام میدهد که در نتیجه کارایی و عمل کرد رادیاتور پنل این فرایند به وجود میاید و برای اینکه بازدهی و کارایی را از دست ندهد عرق حاصل از کار را دفع میکند و در بالاترین کیفیت خدمات را ارایه میدهد که این خدمات تهویه مطبوع هوای سرد میباشد برای اینکه در خنکی و ارامش محیط زندگی نمایید . رادیاتور پنل از جنس مس میباشد که گاز ورودی را در برگشت نیز قرار میدهد و تولید سرما را انجام میدهد .  

خرید کولر گازی 30 هزرا گری سرد

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد
مدل
Q4matic-P30C3
سری
Q4matic
تکنولوژی
آمریکا
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
T3
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
2960
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 57 درجه
درصد خنک کننده
99.7%
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
30 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
25 متر
وزن پنل
21 کیلو
وزن موتور
71 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
علی اصغر یونسی 29/فروردین/1401

سلام. من از این مدل کولر خریدم خیلی هم راضی هستم.فقط می خواستم بدونم که یه علامت WiFi روی کنترل میاد .میشه با موبایل و از راه دور کنترلش کرد یا نه؟ با تشکر

سوران محمودی 29/فروردین/1401

سلام خدمت شما, خیر این علامت وای فای به منظور دوری کنترل از پنل هست به این معنی که سیگنال شما به پنل می رسد یا خیر.

سوران محمودی 29/فروردین/1401

سلام خدمت شما, خیر این علامت وای فای به منظور دوری کنترل از پنل هست به این معنی که سیگنال شما به پنل می رسد یا خیر.

جابر فلاحی 20/خرداد/1401

علامت درخت رو ریموت نشانگر چی هست

سوران محمودی 21/خرداد/1401


علامت درخت نشان دهنده هوای ÷اکی هست که در اتاق ÷خش می کند.

سوران محمودی 21/خرداد/1401


علامت درخت نشان دهنده هوای ÷اکی هست که در اتاق ÷خش می کند.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL