کولر گازی اینورتر لومو گری 18هزار T1 سرد و گرم GWH18QD-K3DNA6E/0

Gree Air Conditioner LOMO Inverter T1 18K GWH18QD-K3DNA6E/0

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی گری
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۸/۲۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
18000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 18 هزار گری اینورتر

کولرگازی 18000 گری GWH18QD-K3DNA6E/0 سرد و گرم از موتور اینورتر خطی بهره میبرد که تولیدات این مدل را در بهترین کیفیت برای تولید انرژی سرد و گرم قرار مدهد . مدل لومو کولرگازی گری 18000 سرد و گرم GWH18QD-K3DNA6E/0 از گاز فریون 410a  بهره میبرد که از طریق کابل به پنل اتصال برقرار میکند و همچنین فن پنل قدرت پرتاب هوای سریع را دارد و محیط را در تهویه مطبوع قرار میدهد . کولرگازی گری 18000 دارای موتور اینورتر میباشد که انرژی مستقیم به پنل میدهد و در کارایی نیز به نسبت موتور های روتوری تولید انرژی را در سطح بالاتری میدهد در صورتی که سوپر موتور نیز میتوان نام گذاری کرد . موتور اینورتر کولرگازی لومو گری 18000 از قطعات کم مکانیکی بهره میبرد . در ساخت موتور اینورتر به شیوه ای طراحی شده است که قطعات کم و تولید انرژی بیشتری را فراهم میکند که این قطعات کم لرزش کمتری را ایجاد میکند و همچنین در کنار لرزش کمتر اسطکاک کمتری را همیشه به وجود میاورد که در نتیجه طول عمر موتور را بالا میبرد . موتور در تولید صدا نیز بسیار کم صدا و سایلنت عمل میکند زیرا قطعات کم مکانیکی در موتور باعث لرزش کمتر و اسطکاک کمتر میشود در نتیجه موتور در ثبات و سایلنت عمل میکند . 

خرید کولر گازی مارک گری سری لومو

فیلتر 

کولرگازی گری لومو 18000 سرد و گرم GWH18QD-K3DNA6E/0 از پنلی بسیار قوی بهرهمیبرد که ذرات ریز و درشت و ذرات میکرومتری را همیشه حذف میکند . ذرات ریز میتواند شامل میکروب ها و مواد حساسیت زا باشد و همچنین مواد الرژن زا و مواد الرژی زا میتواند از جمله این میکروب و باکتریها باشد که در هوا معلق هستند و یا اینکه در نتیجه سوخت های فسیلی تولید میشود و در محیط وجود خواهند داشت . فیلتر تصفیه هوا این کارایی را عهده دار میباشد تا محیط را پاکیزه کند به شیوه ای که فن استارت میخورد و هوای پرتابی را در دوران هوای مکشی قرار میدهد و هوای مکشی نیز اول از فیلتر تصفیه هوا می گذرد و مانع از انتشار مواد مضر می گردد . فیلتر تصفیه هوا وظیفه گرفتن هر مواد حساسیت زا را دارد که در دوران هوا میتواند هوای پاکیزه را تولید نماید به شیوه ای که تهویه مطبوع را در سالم ترین حالت در محیط ایجاد میکند . فیلتر تصفیه هوا به اسانی برداشته میشود که قابل شستوشو میباشد و همچنین اسان میتوانید در مکان خود بگذارید که وظیفه خود را انجام بدهد . 

کولر گازی فیلتر دار مارک گری 18 هزار

 

 

 

رادیاتور پنل 

کولرگازی گری لومو 18000 مدل GWH18QD-K3DNA6E/0 سرد و گرم دارای رادیاتوری تمیز داخل پنل میباشد که کارایی را در وظایف زیر انجام میدهد . رادیاتور داخل پنل کولرگازی گری لومو GWH18QD-K3DNA6E/0 1800k میزان تولید هوای سرد و گرم را در مدیریت قرار میدهد تا بهترین هوا را برایتان تولید نماید . تولید هوای سرد و گرم در پنل از رادیاتور نیز عبور میکند و همیشه کارایی را در برترین کیفیت میدهد . رادیاتور همیشه تمیز خود را نگه میدارد به شیوه ای ضد برفک و ضد رسوب میباشد . برفک و عرق خود را از طریق لوله خروجی دفع میکند که این کار باعث میشود تا همیشه رادیاتور در تمیزی بماند و بیشترین کاربرد را در تولید هوای تهویه مطبوع بدهد که این نیز باعث میشود تا یک باکس تمام اتومات را در اخیتار داشته باشید و استفاده را ببرید . 

خرید کولر گازی مارک گری سری لومو 18 هزار

 

 

پنل 

کولرگازی گری لومو 18000 سرد و گرم از پنلی بسیار زیبا بهره میبرد که در گوشه سمت راست در دید شما صفحه نمایش led  تعبیه شده است و میتواند اطلاعات را در اختیار بگذارد تا کیفیت استفاده را در زمینه دید و دکوراسیون داشته باشید . پنل کولرگازی گری لومو GWH18QD-K3DNA6E/0 سرد و گرم دارای فن میباشد که در سرعت بالا میتواند خدمات را بدهد یعنی پرتاب هوا را در سریع و نرمال و اهسته و ارام میتواند بدهد که 4 حالت پرتاب هوا را دارد و همچنین پنل دارای تنظیم جهت باد میباشد که نصب پنل را در دیوار و پایه دیواری برایتان اسان میکند تا مکان مشخصی را برایتان ندهد  و در صورتی خودتان میتوانید نصب را به راحتی بدهید . تنظیم حالت میتواند هوای چند بعدی را برایتان بدهد که در  حالت میتواند باد را در گردش قرار دهد و هر گوشه هوای تهویه مطبوع را دریافت نماید . 

کولر گازی 18 هزار لومو سرد و گرم اینورتر

 

 

 

رادیاتور موتور 

کولرگازی گری لومو 18000 مدل GWH18QD-K3DNA6E/0 در تولیدهوای سرد و گرم دارای رادیاتور طلایی میباشد که این رادیاتور دارای روپوش محافظ میباشد تا باله ها را در برابر مواد تخریبی حفظ نماید و از طول عمر بالایی برخوردار باشد . رادیاتور طلایی میتواند خدمات را به شیوه ای ارایه دهد که موتور را همیشه در بازدهی کاری همیاری میکند و مانع از گرم شدن موتور مدل t1  میشود که موتوری اینورتر و طراحی جدید میباشد . رادیاتور طلایی از جنس مس ساخته شده است که غیر زنگ زدن میباشد و عاری از رسوب گیری میتواند دوام بیاورد که بیش از 2 دهه میتواند خدمات را ارایه دهد . ذرات گرد و غبار هر شیئی را در معرض رسوب و تخریب قرار میدهد اما باله های طلایی رادیاتور کولرگازی گری 18000 مدل GWH18QD-K3DNA6E/0 سرد و گرم عاری از رسوب گیری  میباشد زیرا جنس مس و روکش بر روی باله ها حفاظت را حفظ مینماید . در هوای گرم و در هوای شرجی و در هوای سرد کوهستانی میتواند از مقاومت بالایی برخوردار باشد و خدمات و کارایی را همیشه در موتور میدهد . 

کولر گازی 18000 هزار مارک گری لومو کم مصرف

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
مدل
GWH18QD-K3DNA6E/0
تکنولوژی
آمریکا
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
18000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
T1
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
1760
ظرفیت گرمایش
1780
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 56 درجه
قابلیت گرم کردن در دما
7- تا 24 درجه
درصد خنک کننده
99.5 درصد
درصد گرمی
99.6 درصد
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
25 متر
اتصال به موبایل
اسمارت
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
10 متر
ابعاد
ابعاد پنل
(965عرض) (319ارتفاع) (215عمق)
وزن پنل
13.9 کیلو
ابعاد موتور
(845عرض) (702ارتفاع) (363عمق‎)
وزن موتور
49 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL